זה הזמן ללמוד רפואה משלימה ברידמן

לומדים לטפל ומפתחים קריירה ברפואה משלימה

לימודים בסביבה

שמכינה אותך להצלחה

הלימודים ברידמן הם עולם מלא ועשיר של ידע, התנסות, תמיכה והכוונה שיכשירו אתכם להיות מטפלים טובים יותר, קשובים יותר ומקצועיים יותר. הלימודים ברידמן יחשפו אתכם למידע עדכני, תיאוריות מסורתיות וידע מערבי, ויאפשרו לכם להשפיע לטובה על איכות חייהם ובריאותם הפיזית והנפשית של המטופלים שלכם.
לאורך הלימודים תפגשו את המרצים הטובים בארץ - כולם מטפלים מצליחים ומובילי דעה בתחומם, שילוו אתכם לאורך כל הדרך. כדי לשמור על למידה מפרה, רציפה ואיכותית גם מרחוק, הקמנו מערך לימודים מקוון וספריית קורסים ותכני העשרה שזמינים עבורכם אונליין, לצפייה מכל מקום.
כדי להכין אתכם להצלחה, אנחנו ברידמן שמים דגש מיוחד על תרגולים מעשיים והתנסות אמיתית בקליניקות לימודיות  - עם מטופלים אמיתיים וחניכה צמודה, כצעד ראשון לבניית קריירה כמטפלים מלאי ביטחון וניסיון. 

חווית לימוד היברידית

בכיתה כשאפשר, און ליין

כשצריך

מתרגלים קריירה

תרגולים, התמחויות והתנסות

מעשית מעמיקה

VOD של שיעורים

הרצאות, פודקאסטים ותכנים

שזמינים אונליין

שיתופי פעולה

עם קליניקות ומרכזים רפואיים

מובילים

המרצים הטובים בארץ

רק מטפלים מצליחים ומובילי

דעה, שמלווים אותך אישית

רידמן קריירה

ייעוץ אישי, משרות בלעדיות

וביקוש גבוה לבוגרים שלנו

טבעי שתבחרו קריירה ברפואה משלימה:

arrow&v
arrow&v

לימודי רפואה משלימה ברידמן

כבר למעלה מ-35 שנה שמכללת רידמן מכשירה את המרפאים והמטפלים המובילים בישראל ועוזרת לעשרות אלפי סטודנטים להפוך לאנשי מקצוע מיומנים כבר עם סיום הלימודים. רק ברידמן תוכלו לרכוש ידע תיאורטי, ניסיון מעשי עשיר כבר במהלך הלימודים, התנסות על מטופלים אמיתיים וראייה רחבה על תורת הרפואה המשלימה בשילוב יסודות הרפואה המערבית. 

לרידמן שיתופי פעולה עם מרכזים רפואיים, מוסדות מחקר בעולם וקופות חולים. שיתופי פעולה אלה מאפשרים לכם לקבל ידע מעשי עדכני ובסוף הלימודים להתקבל ביתר קלות לעבודה.

אז מה מעניין אותך ללמוד?

כל הזכויות שמורות ל"מכללת רידמן" 2020

טבעי שתבחרו קריירה