top of page

נפגשים בקמפוס

10:00-14:00

שני 20.06.22

שני 20.06.22

הגיע הזמן שנפגש בעולם האמיתי!

נפגשים ביום הפתוח בקמפוס ירושלים
ללימודי רפואה משלימה הכי קרוב לבית!

אם רפואה משלימה היא החלום שלך, היום הפתוח ברידמן ירושלים הוא הצעד הראשון להגשים אותו.

אחרי שנתיים של ימים פתוחים בזום, סוף סוף יש לנו הזדמנות להזמין אותך לפגוש אותנו בעולם האמיתי, לחוות את הקמפוס ולפגוש את המרצים ויועצי הלימודים שלנו.

אז מה מחכה לך ביום הפתוח ברידמן ירושלים?

הסברים על מסלולי הלימוד מהמרצים עצמם בשני סבבים 11:00 וב- 13:00

פגישות אישיות עם יועצי לימודים
הפנינג של שייקים בריאים, כיבוד ומוזיקה טובה
תכל'ס, תשובות לכל השאלות למה ללמוד ברידמן!

מתחם התנסות ללא עלות בטיפולי רפואה משלימה (הולך להיות כיף במיוחד!)

student banner

בוגרים ממליצים

חווית הלימודים ברידמן הייתה עוטפת ואינטימית ואפשרה לי מרחב בטוח לעבור בעצמי תהליך שינוי וריפוי דרך חווית הלמידה וההתנסות בידע ובכלים שרכשתי בעצמי. כל זה, בליווי של סגל מקצועי, שנתן מענה לכל שאלה והתמודדות, בדרך להכשרה.

לאחרונה, סיימתי את ההכשרה העיונית והפרקטיקום, ואני מאמנת כמעט במשרה מלאה בקליניקה בתל אביב.

מיכל דור

לימודים בסביבה

שמכינים אותך להצלחה

כבר מעל לשלושה עשורים אנו ברידמן מכוונים ומובילים את תחום הכשרת מטפלי הרפואה המשלימה בישראל, מתוך אחריות לקדם את הבריאות של כולנו ולאור החזון המנחה אותנו: Healing Ourselves - Healing the Planet

 

חלק ניכר מתכניות הלימוד שלנו בשיתוף עם "מכבי טבעי" ובפיקוחה המקצועי של ד"ר גלי שטופמן .M.D – מנהלת אגף הרפואה של מכבי טבעי, מנהלת רפואית של מכללת רידמן, רופאה ומטפלת מוסמכת ברפואה סינית.

אצלנו ברידמן מלמדים מרצים מהמנוסים והמוערכים בישראל, מהם מומחים בעלי שם עולמי, המביאים אל הכיתות את החידושים הרבים המתרחשים בתחום בשילוב עם ניסיונם הקליני רב השנים כמטפלים בשטח. בנוסף, נהנים הסטודנטים שלנו ממגוון הרצאות אורח של מומחים מחו"ל.

 

הבוגרים שלנו זוכים גם בליווי לקריירה עם "רידמן קריירה": אנחנו מחזיקים בהסכמים עם גדולי המעסיקים בתחום הרפואה המשלימה בישראל (בין היתר, קופות חולים, בתי חולים, בתי מלון, חברות מסחריות ובתי הספא המובחרים בארץ), המעניקים עדיפות לבוגרי רידמן, ובכך אנחנו מסייעים לסטודנטים שלנו בתהליך כניסתם לשוק העבודה – ללא תשלום. עם העדיפות שמקבלים בוגרינו בקרב המעסיקים המובילים בארץ, זה לא מפתיע שיותר ממחצית מהמטפלים בישראל הם בוגרי מכללת רידמן.

המסלולים שנדבר עליהם ביום הפתוח:

מסלול לימודי
עיסוי אינטגרטיבי

לימודי עיסוי אינטגרטיבי ברידמן יכשירו אתכם לשלוט במגוון רחב של עיסויים וטכניקות עיסוי כדי להתמקצע במגוון רחב של התמחויות שונות .הלימודים מתחילים בלימודי עיסוי שוודי ורפואי כבסיס לכל שיטות העיסוי האחרות וכוללים ידע מעשי ותיאורטי רב-תחומי לאורך הלימודים תתנסו בתרגולים מעשיים בקליניקה לימודית, בליווי חניכה צמודה. מעבר לפן המקצועי, הלימודים כוללים סדנאות העשרה לניהול קליניקה ולפיתוח קריירה כמטפלים. אלה יעזרו לכם להתחיל לטפל באופן עצמאי כבר בסיום הלימודים.

מסלול לימודי
רפלקסולוגיה

להכיר את גוף האדם דרך כפות הרגליים והידיים, להציע אבחון מעמיק, הקלה בכאבים, ריפוי מתסמינים ושיפור איכות החיים באמצעות לחיצות , נגיעות ועיסויים ולרכוש מקצוע בתחום מבוקש ופופולרי. הימודים ברידמן הם ברמה הגבוהה בישראל ומציעים הבנה עמוקה על גוף האדם , במהלכם תתנסו במגוון שיעורים מעשיים והתמחויות בתחומים מבוקשים: ילדים, אונקולוגיה, פריון ולידה, רשתות כאב וריפוי ומטמורפיק ובקליניקות לימודיות בקהילה ובמוסדות שיקומיים. בזכות הידע, המקצועיות והניסיון בוגרי המגמה לרפלקסולוגיה במכללת רידמן מבוקשים בכל .רחבי הארץ כמטפלים באתרי ספא, בקופות החולים, בבתי חולים, בקליניקות ועוד.

מסלול לימודי
רפואה סינית, שיאצו וטווינא

אם רציתם ללמוד רפואה סינית במקום המוביל והמקצועי בישראל, הגעתם למקום הנכון - המכללה שמכשירה כבר למעלה מ-20 שנה את טובי . המרפאים והמטפלים ברפואה סינית ומקצועות המגע שיאצו וטווינא . תכנית הלימודים נבנתה בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות בסין ומוכרת על-ידן כמרכז הרשמי ללימודי רפואה סינית בישראל: לימודי רפואה סינית ברידמן כוללים סטאז'ים בבתי חולים ותרגולים מעשיים בקליניקות ייעודיות והתמחויות בתחומים הכי נחשקים ומבוקשים .אורטופדיה, גניקולוגיה, אונקולוגיה, מחלות מודרניות, דרמטולוגיה וילדים.

מסלול לימודי
נטורופתיה, הרבליסט קליני ותזונה טבעית

לרפא את הגוף, למנוע מחלות ולהביא אותו לאיזון באמצעות תזונה טבעית וצמחי מרפא - אם זה מה שחלמתם לעשות, לימודי נטורופתיה יפתחו בפניכם עולם עשיר של ידע מסורתי ומדע מערבי, ויכשירו אתכם לעזור לאנשים בכל גיל . הלימודים משלבים ידע רב ברפואה מערבית לצד שיטות מסורתיות וידע בן אלפי שנים ברקיחת תרופות צמחיות . ברידמן תאמצו הסתכלות רחבה על גוף ונפש המטופל ותלמדו לאבחן במגוון רחב של תורות ושיטות, ביניהן עקרונות מעולם הפסיכולוגיה, אכילה רגשית וסדנאות בישול ייחודיות וייעודיות .בוגרי המסלול ללימודי תזונה טבעית ברידמן יקבלו תעודת הסמכה לייעוץ תזונתי והנחיית קבוצות וסדנאות בנושא אורח חיים בריא.

שמרו לי מקום ביום הפתוח:

שמרו לי מקום ביום הפתוח:

למה דווקא רידמן?

מכללת רידמן היא התגשמות חזונה של סאלי רידמן, נשיאת המכללה, שעלתה ארצה מארה"ב והקימה בשנת 1987 בית ספר קטן ללימוד עיסוי הוליסטי. לימים צמח אותו חדר לימודים קטן למכללה הגדולה בישראל בתחום הרפואה המשלימה והאינטגרטיבית עם כשלושים וחמש שנות ניסיון ומוניטין.

הסטודנטים שלנו נהנים מהיצע רחב של תכניות לימוד להכשרת מטפלים המשלבות בין רפואות מסורתיות ובין רפואה מערבית מבוססת מחקר. מגוון תכניות הלימוד שאנחנו מציעים מצטיינות ברמה מקצועית גבוהה ומוכרות הן על-ידי אוניברסיטאות ומכללות בחו"ל והן על-ידי האיגודים המקצועיים של מקצועות הרפואה המשלימה בישראל ובאירופה. בנוסף אנחנו מציעים גם מסלולי לימוד רב שנתיים וגם קורסי העשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית רחבה ומעמיקה עבורכם- מטפלים והקהל הרחב. בסופו של דבר הידע המקצועי, איכות המורים, הניסיון המעשי, ושיתופי הפעולה בארץ ובעולם עושים את ההבדל והופכים את רידמן למכללה המובילה בארץ שמצמיחה מטפלים קשובים, מקצועיים ומוכנים לקריירה.

גיאו קרטוגרפיה

מיקום ודרכי הגעה:

בכתובת: יפו 208 (בית אגד) ירושלים.

איך מגיעים?

באוטובוס: קווי אוטובוס 31, 113, 117, 156, 189, 417, 433, 434, 486
ברכבת: תחנת הרכבת הקלה "הטורים"

bottom of page